25MU106MD15750
RubyconRubycon
25MU106MD15750 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25MU106MD15750
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220
lomakkeissa: 25MU106MD15750.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Viesti
25MU106MD15750: n tekniset tiedot
Osa numero 25MU106MD15750 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11871 pcs Tietolomake 25MU106MD15750.pdf
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Sarja PMLCAP®, MU
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2220 (5750 Metric) Muut nimet 1189-2521-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 5 (48 Hours) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) kapasitanssi 10µF