25MXC18000MEFCSN30X30
RubyconRubycon
25MXC18000MEFCSN30X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25MXC18000MEFCSN30X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP
lomakkeissa: 1.25MXC18000MEFCSN30X30.pdf2.25MXC18000MEFCSN30X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
25MXC18000MEFCSN30X30: n tekniset tiedot
Osa numero 25MXC18000MEFCSN30X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35335 pcs Tietolomake 1.25MXC18000MEFCSN30X30.pdf2.25MXC18000MEFCSN30X30.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja MXC Ripple Current @ Low Frequency 3.56A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.094A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 18000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 18000µF Sovellukset General Purpose