25MXG8200MEFC20X40
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25MXG8200MEFC20X40
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP
lomakkeissa: 1.25MXG8200MEFC20X40.pdf2.25MXG8200MEFC20X40.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
25MXG8200MEFC20X40: n tekniset tiedot
Osa numero 25MXG8200MEFC20X40 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30981 pcs Tietolomake 1.25MXG8200MEFC20X40.pdf2.25MXG8200MEFC20X40.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.34A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.691A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 8200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 8200µF Sovellukset General Purpose