25NA470MEFC10X20
RubyconRubycon
25NA470MEFC10X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25NA470MEFC10X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25NA470MEFC10X20.pdf2.25NA470MEFC10X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
25NA470MEFC10X20: n tekniset tiedot
Osa numero 25NA470MEFC10X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 349358 pcs Tietolomake 1.25NA470MEFC10X20.pdf2.25NA470MEFC10X20.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja NA Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 612mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose