25NW510MEFC6.3X5
RubyconRubycon
25NW510MEFC6.3X5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25NW510MEFC6.3X5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25NW510MEFC6.3X5.pdf2.25NW510MEFC6.3X5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
25NW510MEFC6.3X5: n tekniset tiedot
Osa numero 25NW510MEFC6.3X5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 791812 pcs Tietolomake 1.25NW510MEFC6.3X5.pdf2.25NW510MEFC6.3X5.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja NW5 Ripple Current @ Low Frequency 21mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose