25PEV220M8X10.5
RubyconRubycon
25PEV220M8X10.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25PEV220M8X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V SMD
lomakkeissa: 1.25PEV220M8X10.5.pdf2.25PEV220M8X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
25PEV220M8X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 25PEV220M8X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY HYB 220UF 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 105987 pcs Tietolomake 1.25PEV220M8X10.5.pdf2.25PEV220M8X10.5.pdf
Jännite - Rated 25V Tyyppi Hybrid
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja PEV
Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz