25SEV470M10X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25SEV470M10X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SMD CAP
lomakkeissa: 1.25SEV470M10X10.5.pdf2.25SEV470M10X10.5.pdf3.25SEV470M10X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
25SEV470M10X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 25SEV470M10X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SMD CAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja SEV Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 470µF