25SGV22M6.3X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25SGV22M6.3X6.1
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SMD CAP
lomakkeissa: 1.25SGV22M6.3X6.1.pdf2.25SGV22M6.3X6.1.pdf3.25SGV22M6.3X6.1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
25SGV22M6.3X6.1: n tekniset tiedot
Osa numero 25SGV22M6.3X6.1 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SMD CAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja SGV Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 22µF