25SKV10M5X5.5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25SKV10M5X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus SMD CAP
lomakkeissa: 1.25SKV10M5X5.5.pdf2.25SKV10M5X5.5.pdf3.25SKV10M5X5.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
25SKV10M5X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 25SKV10M5X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus SMD CAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja SKV Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - SMD
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF