25TLV3300M18X21.5
RubyconRubycon
25TLV3300M18X21.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25TLV3300M18X21.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 25V SMD
lomakkeissa: 1.25TLV3300M18X21.5.pdf2.25TLV3300M18X21.5.pdf3.25TLV3300M18X21.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
75 pcs
150 pcs
375 pcs
525 pcs
750 pcs
1875 pcs
3750 pcs
  • Viesti
25TLV3300M18X21.5: n tekniset tiedot
Osa numero 25TLV3300M18X21.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja TLV Ripple Current @ Low Frequency 1.584A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.64A @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-2101-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 28 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3300µF Sovellukset Automotive