25TXV220M8X10.5
RubyconRubycon
25TXV220M8X10.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25TXV220M8X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
lomakkeissa: 1.25TXV220M8X10.5.pdf2.25TXV220M8X10.5.pdf3.25TXV220M8X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
25TXV220M8X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 25TXV220M8X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Toleranssi 220µF Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja TXV
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current - Polarisaatio Radial, Can - SMD
Pitch - Liitin 25V Pakkaus / Case 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Muut nimet 1189-2122-2
25TXV220M8X10.5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Kondensaattorit 132mA Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 25TXV220M8X10.5
Lifetime @ Temp. 300 mOhm impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) Laajennettu kuvaus 220µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Sovellukset 2000 Hrs @ 125°C