25USC22000MEFCSN25X50
RubyconRubycon
25USC22000MEFCSN25X50 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25USC22000MEFCSN25X50
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
lomakkeissa: 1.25USC22000MEFCSN25X50.pdf2.25USC22000MEFCSN25X50.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
25USC22000MEFCSN25X50: n tekniset tiedot
Osa numero 25USC22000MEFCSN25X50 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30752 pcs Tietolomake 1.25USC22000MEFCSN25X50.pdf2.25USC22000MEFCSN25X50.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja USC Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-2786
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 22000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 22000µF