25USG6800MEFCSN22X25
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25USG6800MEFCSN22X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
lomakkeissa: 1.25USG6800MEFCSN22X25.pdf2.25USG6800MEFCSN22X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
25USG6800MEFCSN22X25: n tekniset tiedot
Osa numero 25USG6800MEFCSN22X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20723 pcs Tietolomake 1.25USG6800MEFCSN22X25.pdf2.25USG6800MEFCSN22X25.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja USG Ripple Current @ Low Frequency 2.56A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.944A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3901
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 6800µF