25WA1000MEFC12.5X16
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25WA1000MEFC12.5X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25WA1000MEFC12.5X16.pdf2.25WA1000MEFC12.5X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
25WA1000MEFC12.5X16: n tekniset tiedot
Osa numero 25WA1000MEFC12.5X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 387313 pcs Tietolomake 1.25WA1000MEFC12.5X16.pdf2.25WA1000MEFC12.5X16.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja WA Ripple Current @ Low Frequency 940mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.128A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose