25YXA33MEFCTA5X11
RubyconRubycon
25YXA33MEFCTA5X11 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25YXA33MEFCTA5X11
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25YXA33MEFCTA5X11.pdf2.25YXA33MEFCTA5X11.pdf
  • Viesti
25YXA33MEFCTA5X11: n tekniset tiedot
Osa numero 25YXA33MEFCTA5X11 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2729 pcs Tietolomake 1.25YXA33MEFCTA5X11.pdf2.25YXA33MEFCTA5X11.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja YXA Ripple Current @ Low Frequency 69mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 103.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset General Purpose