25YXF2200MEFCGC16X25
RubyconRubycon
25YXF2200MEFCGC16X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25YXF2200MEFCGC16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25YXF2200MEFCGC16X25.pdf2.25YXF2200MEFCGC16X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
25YXF2200MEFCGC16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 25YXF2200MEFCGC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 82520 pcs Tietolomake 1.25YXF2200MEFCGC16X25.pdf2.25YXF2200MEFCGC16X25.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja YXF Ripple Current @ Low Frequency 1.48A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.85A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3719-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 34 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose