25YXF470MEFC10X16
RubyconRubycon
25YXF470MEFC10X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25YXF470MEFC10X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25YXF470MEFC10X16.pdf2.25YXF470MEFC10X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
25YXF470MEFC10X16: n tekniset tiedot
Osa numero 25YXF470MEFC10X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 203680 pcs Tietolomake 1.25YXF470MEFC10X16.pdf2.25YXF470MEFC10X16.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YXF Ripple Current @ Low Frequency 577.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 770mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1870
25YXF470MEFC10X16-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 120 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose