25YXH1000MEFCT810X28
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25YXH1000MEFCT810X28
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25YXH1000MEFCT810X28.pdf2.25YXH1000MEFCT810X28.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
25YXH1000MEFCT810X28: n tekniset tiedot
Osa numero 25YXH1000MEFCT810X28 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 290913 pcs Tietolomake 1.25YXH1000MEFCT810X28.pdf2.25YXH1000MEFCT810X28.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YXH Ripple Current @ Low Frequency 1.146A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.91A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 31 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 1000µF