25ZL820MEFC10X23
RubyconRubycon
25ZL820MEFC10X23 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25ZL820MEFC10X23
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25ZL820MEFC10X23.pdf2.25ZL820MEFC10X23.pdf
  • Viesti
25ZL820MEFC10X23: n tekniset tiedot
Osa numero 25ZL820MEFC10X23 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 431727 pcs Tietolomake 1.25ZL820MEFC10X23.pdf2.25ZL820MEFC10X23.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.29A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.15A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 22 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF