25ZLH1000MEFCT810X23
RubyconRubycon
25ZLH1000MEFCT810X23 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25ZLH1000MEFCT810X23
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25ZLH1000MEFCT810X23.pdf2.25ZLH1000MEFCT810X23.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
25ZLH1000MEFCT810X23: n tekniset tiedot
Osa numero 25ZLH1000MEFCT810X23 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 405033 pcs Tietolomake 1.25ZLH1000MEFCT810X23.pdf2.25ZLH1000MEFCT810X23.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.25A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-3730-3
25ZLH1000MEFCT810X23-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 18 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose