25ZLK560M10X16
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25ZLK560M10X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25ZLK560M10X16.pdf2.25ZLK560M10X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
25ZLK560M10X16: n tekniset tiedot
Osa numero 25ZLK560M10X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 436431 pcs Tietolomake 1.25ZLK560M10X16.pdf2.25ZLK560M10X16.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja ZLK Ripple Current @ Low Frequency 765mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.55A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 38 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 560µF