25ZLS1500MEFCG412.5X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 25ZLS1500MEFCG412.5X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
lomakkeissa: 1.25ZLS1500MEFCG412.5X20.pdf2.25ZLS1500MEFCG412.5X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
25ZLS1500MEFCG412.5X20: n tekniset tiedot
Osa numero 25ZLS1500MEFCG412.5X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja ZLS Ripple Current @ Low Frequency 1.488A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.48A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset General Purpose