2SW470MR06
RubyconRubycon
2SW470MR06 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SW470MR06
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
lomakkeissa:
  • Viesti
2SW470MR06: n tekniset tiedot
Osa numero 2SW470MR06 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6613 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 2V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SW
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric) Muut nimet Q734218
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.114" (2.90mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF