2SZE150M
RubyconRubycon
2SZE150M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 2SZE150M
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
lomakkeissa: 2SZE150M.pdf
  • Viesti
2SZE150M: n tekniset tiedot
Osa numero 2SZE150M Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4482 pcs Tietolomake 2SZE150M.pdf
Jännite - Rated 2V Tyyppi Polymer
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Koko / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Sarja PC-CON, SZE
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 2917 (7343 Metric)
Muut nimet 1189-1615-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.055" (1.40mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 5 mOhm Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose