330FW120V13X28
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 330FW120V13X28
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 120UF 330V RADIAL
lomakkeissa: 330FW120V13X28.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
330FW120V13X28: n tekniset tiedot
Osa numero 330FW120V13X28 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 330V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 139694 pcs Tietolomake 330FW120V13X28.pdf
Jännite - Rated 330V Toleranssi -10%, +20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja - Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus -
Pakkaus / Case - Muut nimet Q8595505
Käyttölämpötila -20°C ~ 60°C Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 330V Aluminum Electrolytic Capacitors kapasitanssi 120µF
Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
330F1X
330F1X
valmistajat: Conxall / Switchcraft
Kuvaus: ADPT Y 2 JACKS-ST40 PLUG 4"
Varastossa: 4163 pcs
ladata: 330F1X.pdf
RFQ
330B
330B
valmistajat: B&K Precision
Kuvaus: CLAMP-ON MULTIMETER 200/1000A
Varastossa: 3053 pcs
ladata: 330B.pdf
RFQ
330PX
330PX
Kuvaus: ADAPT 3.5MM PLUG TO RCA JACKS