350BXF18MT810X16
RubyconRubycon
350BXF18MT810X16 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 350BXF18MT810X16
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 18UF 20% 350V RADIAL
lomakkeissa: 1.350BXF18MT810X16.pdf2.350BXF18MT810X16.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
350BXF18MT810X16: n tekniset tiedot
Osa numero 350BXF18MT810X16 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 18UF 20% 350V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 179551 pcs Tietolomake 1.350BXF18MT810X16.pdf2.350BXF18MT810X16.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja BXF Ripple Current @ Low Frequency 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-1616-2
1189-1616-2-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 18µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 18µF