350HFG820MBN35X60
RubyconRubycon
350HFG820MBN35X60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 350HFG820MBN35X60
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
lomakkeissa: 1.350HFG820MBN35X60.pdf2.350HFG820MBN35X60.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
350HFG820MBN35X60: n tekniset tiedot
Osa numero 350HFG820MBN35X60 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9085 pcs Tietolomake 1.350HFG820MBN35X60.pdf2.350HFG820MBN35X60.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm)
Sarja HFG Ripple Current @ Low Frequency 3.64A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.096A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - 4 Lead Muut nimet 1189-3244
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 4 Lead 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 820µF