350MXG220MEFCSN22X35
RubyconRubycon
350MXG220MEFCSN22X35 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 350MXG220MEFCSN22X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
lomakkeissa: 1.350MXG220MEFCSN22X35.pdf2.350MXG220MEFCSN22X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
350MXG220MEFCSN22X35: n tekniset tiedot
Osa numero 350MXG220MEFCSN22X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24927 pcs Tietolomake 1.350MXG220MEFCSN22X35.pdf2.350MXG220MEFCSN22X35.pdf
Toleranssi 220µF Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm)
Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm) Sarja MXG
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Liitin 350V Pakkaus / Case -
Muut nimet 1189-2788 Käyttölämpötila -
Lukumäärä Kondensaattorit - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 350MXG220MEFCSN22X35
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) Laajennettu kuvaus 220µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Sovellukset 3000 Hrs @ 105°C