350TXW150M18X30
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 350TXW150M18X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM
lomakkeissa: 1.350TXW150M18X30.pdf2.350TXW150M18X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
350TXW150M18X30: n tekniset tiedot
Osa numero 350TXW150M18X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34093 pcs Tietolomake 1.350TXW150M18X30.pdf2.350TXW150M18X30.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja TXW Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.280" (32.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 150µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 150µF Sovellukset General Purpose