350VXR120MEFC22X35
Tuote-esittely
Osa numero: 350VXR120MEFC22X35
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
lomakkeissa: 1.350VXR120MEFC22X35.pdf2.350VXR120MEFC22X35.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
350VXR120MEFC22X35: n tekniset tiedot
Osa numero 350VXR120MEFC22X35 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 40195 pcs Tietolomake 1.350VXR120MEFC22X35.pdf2.350VXR120MEFC22X35.pdf
Jännite - Rated 350V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja VXR Ripple Current @ Low Frequency 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 120µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 120µF Sovellukset General Purpose