35JEV33M6.3X5.5
RubyconRubycon
35JEV33M6.3X5.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35JEV33M6.3X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35JEV33M6.3X5.5.pdf2.35JEV33M6.3X5.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
35JEV33M6.3X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 35JEV33M6.3X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 898945 pcs Tietolomake 1.35JEV33M6.3X5.5.pdf2.35JEV33M6.3X5.5.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja JEV Ripple Current @ Low Frequency 58mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 87mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 33µF Sovellukset High Temperature Reflow
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
35JGV220M10X10.5
35JGV220M10X10.5
valmistajat: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Varastossa: 310316 pcs
ladata: 35JGV220M10X10.5.pdf
RFQ
35J7R5E
35J7R5E
valmistajat: Ohmite
Kuvaus: RES 7.5 OHM 5W 5% AXIAL
Varastossa: 60738 pcs
ladata: 35J7R5E.pdf
RFQ
35J7R5
35J7R5
valmistajat: Ohmite