35MH710MTZ5X7
RubyconRubycon
35MH710MTZ5X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35MH710MTZ5X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35MH710MTZ5X7.pdf2.35MH710MTZ5X7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
35MH710MTZ5X7: n tekniset tiedot
Osa numero 35MH710MTZ5X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1962626 pcs Tietolomake 1.35MH710MTZ5X7.pdf2.35MH710MTZ5X7.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja MH7 Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.079" (2.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF