35ML4.7MEFC4X5
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35ML4.7MEFC4X5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM RAD
lomakkeissa: 1.35ML4.7MEFC4X5.pdf2.35ML4.7MEFC4X5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
35ML4.7MEFC4X5: n tekniset tiedot
Osa numero 35ML4.7MEFC4X5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1611771 pcs Tietolomake 1.35ML4.7MEFC4X5.pdf2.35ML4.7MEFC4X5.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja ML Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.059" (1.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 4.7µF