35MS510M5X5
RubyconRubycon
35MS510M5X5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35MS510M5X5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35MS510M5X5.pdf2.35MS510M5X5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
35MS510M5X5: n tekniset tiedot
Osa numero 35MS510M5X5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2062638 pcs Tietolomake 1.35MS510M5X5.pdf2.35MS510M5X5.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja MS5 Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 40.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 10µF Sovellukset General Purpose