35MS533MEFC8X5
RubyconRubycon
35MS533MEFC8X5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35MS533MEFC8X5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35MS533MEFC8X5.pdf2.35MS533MEFC8X5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
35MS533MEFC8X5: n tekniset tiedot
Osa numero 35MS533MEFC8X5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 308337 pcs Tietolomake 1.35MS533MEFC8X5.pdf2.35MS533MEFC8X5.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja MS5 Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 97.5mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-4070
35MS533MEFC8X5-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 33µF