35MS747MEFCT78X7
RubyconRubycon
35MS747MEFCT78X7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35MS747MEFCT78X7
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35MS747MEFCT78X7.pdf2.35MS747MEFCT78X7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
35MS747MEFCT78X7: n tekniset tiedot
Osa numero 35MS747MEFCT78X7 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1101675 pcs Tietolomake 1.35MS747MEFCT78X7.pdf2.35MS747MEFCT78X7.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja MS7 Ripple Current @ Low Frequency 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose