35MU155MB33225
RubyconRubycon
35MU155MB33225 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35MU155MB33225
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210
lomakkeissa: 35MU155MB33225.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
35MU155MB33225: n tekniset tiedot
Osa numero 35MU155MB33225 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 35VDC 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17615 pcs Tietolomake 35MU155MB33225.pdf
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±20% päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja PMLCAP®, MU
Arvioinnit - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet 1189-2531-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Acrylic, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapasitanssi 1.5µF