35MXG6800MEFCSN25X30
RubyconRubycon
35MXG6800MEFCSN25X30 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35MXG6800MEFCSN25X30
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
lomakkeissa: 1.35MXG6800MEFCSN25X30.pdf2.35MXG6800MEFCSN25X30.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
35MXG6800MEFCSN25X30: n tekniset tiedot
Osa numero 35MXG6800MEFCSN25X30 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14421 pcs Tietolomake 1.35MXG6800MEFCSN25X30.pdf2.35MXG6800MEFCSN25X30.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.41A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.7715A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In Muut nimet 1189-3907
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 6800µF