35NA100MEFC10X12.5
RubyconRubycon
35NA100MEFC10X12.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35NA100MEFC10X12.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35NA100MEFC10X12.5.pdf2.35NA100MEFC10X12.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
35NA100MEFC10X12.5: n tekniset tiedot
Osa numero 35NA100MEFC10X12.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 486222 pcs Tietolomake 1.35NA100MEFC10X12.5.pdf2.35NA100MEFC10X12.5.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja NA Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 264mA @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Bi-Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose