35PFV270M10X10.5
RubyconRubycon
35PFV270M10X10.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35PFV270M10X10.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP POLY HYB 270UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35PFV270M10X10.5.pdf2.35PFV270M10X10.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
35PFV270M10X10.5: n tekniset tiedot
Osa numero 35PFV270M10X10.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP POLY HYB 270UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 110076 pcs Tietolomake 1.35PFV270M10X10.5.pdf2.35PFV270M10X10.5.pdf
Jännite - Rated 35V Tyyppi Hybrid
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja PFV
Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz