35PX4700MEFCGC16X35.5
RubyconRubycon
35PX4700MEFCGC16X35.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35PX4700MEFCGC16X35.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35PX4700MEFCGC16X35.5.pdf2.35PX4700MEFCGC16X35.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
35PX4700MEFCGC16X35.5: n tekniset tiedot
Osa numero 35PX4700MEFCGC16X35.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52110 pcs Tietolomake 1.35PX4700MEFCGC16X35.5.pdf2.35PX4700MEFCGC16X35.5.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja PX Ripple Current @ Low Frequency 1.87A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1505A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 4700µF Sovellukset General Purpose