35RX50220MEFC10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35RX50220MEFC10X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35RX50220MEFC10X20.pdf2.35RX50220MEFC10X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
35RX50220MEFC10X20: n tekniset tiedot
Osa numero 35RX50220MEFC10X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 195628 pcs Tietolomake 1.35RX50220MEFC10X20.pdf2.35RX50220MEFC10X20.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja RX50 Ripple Current @ Low Frequency 184mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 460mA @ 100kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
kapasitanssi 220µF Sovellukset Automotive