35SGV470M16X16.5
RubyconRubycon
35SGV470M16X16.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35SGV470M16X16.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35SGV470M16X16.5.pdf2.35SGV470M16X16.5.pdf3.35SGV470M16X16.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
35SGV470M16X16.5: n tekniset tiedot
Osa numero 35SGV470M16X16.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja SGV Ripple Current @ Low Frequency 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 588mA @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio - Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-2453-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF