35SZV4.7M4X5.5
RubyconRubycon
35SZV4.7M4X5.5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35SZV4.7M4X5.5
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35SZV4.7M4X5.5.pdf2.35SZV4.7M4X5.5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
35SZV4.7M4X5.5: n tekniset tiedot
Osa numero 35SZV4.7M4X5.5 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1030956 pcs Tietolomake 1.35SZV4.7M4X5.5.pdf2.35SZV4.7M4X5.5.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Koko / Dimension 0.157" Dia (4.00mm)
Sarja SZV Ripple Current @ Low Frequency 25.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 3.6 Ohms
Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 4.7µF