35TRV47M6.3X8
RubyconRubycon
35TRV47M6.3X8 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35TRV47M6.3X8
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
lomakkeissa: 1.35TRV47M6.3X8.pdf2.35TRV47M6.3X8.pdf3.35TRV47M6.3X8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Viesti
35TRV47M6.3X8: n tekniset tiedot
Osa numero 35TRV47M6.3X8 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja TRV Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial, Can - SMD Muut nimet 1189-3557-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 700 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 6000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose