35TXW1800MEFC10X60
RubyconRubycon
35TXW1800MEFC10X60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35TXW1800MEFC10X60
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35TXW1800MEFC10X60.pdf2.35TXW1800MEFC10X60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
35TXW1800MEFC10X60: n tekniset tiedot
Osa numero 35TXW1800MEFC10X60 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 94383 pcs Tietolomake 1.35TXW1800MEFC10X60.pdf2.35TXW1800MEFC10X60.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja TXW Ripple Current @ Low Frequency 2.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.17A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1800µF Sovellukset General Purpose