35USC15000MEFCSN25X45
RubyconRubycon
35USC15000MEFCSN25X45 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35USC15000MEFCSN25X45
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
lomakkeissa: 1.35USC15000MEFCSN25X45.pdf2.35USC15000MEFCSN25X45.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
35USC15000MEFCSN25X45: n tekniset tiedot
Osa numero 35USC15000MEFCSN25X45 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 26447 pcs Tietolomake 1.35USC15000MEFCSN25X45.pdf2.35USC15000MEFCSN25X45.pdf
Toleranssi 15000µF Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm)
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja USC
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
ripple Current Polar Polarisaatio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Liitin 35V Pakkaus / Case -
Muut nimet 1189-2884
35USC15000MEFCSN25X45-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Kondensaattorit 4.8A Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero 35USC15000MEFCSN25X45
Lifetime @ Temp. - impedanssi -
Korkeus - Istuva (Max) 1.850" (47.00mm) Laajennettu kuvaus 15000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
Sovellukset 3000 Hrs @ 85°C