35WXA3300MEFC18X25
Tuote-esittely
Osa numero: 35WXA3300MEFC18X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35WXA3300MEFC18X25.pdf2.35WXA3300MEFC18X25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
35WXA3300MEFC18X25: n tekniset tiedot
Osa numero 35WXA3300MEFC18X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 82703 pcs Tietolomake 1.35WXA3300MEFC18X25.pdf2.35WXA3300MEFC18X25.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja WXA Ripple Current @ Low Frequency 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7135A @ 10kHz Arvioinnit AEC-Q200
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 3300µF Sovellukset Automotive