35YXA2200MEFC16X25
RubyconRubycon
35YXA2200MEFC16X25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35YXA2200MEFC16X25
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35YXA2200MEFC16X25.pdf2.35YXA2200MEFC16X25.pdf
  • Viesti
35YXA2200MEFC16X25: n tekniset tiedot
Osa numero 35YXA2200MEFC16X25 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5531 pcs Tietolomake 1.35YXA2200MEFC16X25.pdf2.35YXA2200MEFC16X25.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja YXA Ripple Current @ Low Frequency 1.37A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5755A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose