35YXG470MEFC10X20
RubyconRubycon
35YXG470MEFC10X20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 35YXG470MEFC10X20
Valmistaja / merkki: Rubycon
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: 1.35YXG470MEFC10X20.pdf2.35YXG470MEFC10X20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
35YXG470MEFC10X20: n tekniset tiedot
Osa numero 35YXG470MEFC10X20 Valmistaja Rubycon
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 147149 pcs Tietolomake 1.35YXG470MEFC10X20.pdf2.35YXG470MEFC10X20.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja YXG Ripple Current @ Low Frequency 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet 1189-2258
35YXG470MEFC10X20-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 46 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose